Home / O nas

O nas

Zajazd Magda znajduje się w miejscowości Bobrek na trasie Kraków - Oświęcim przy drodze krajowej numer 933, w pobliżu miasta Oświęcim (muzeum Auschwitz).

Gościmy Was już od ponad 20 lat na co dzień oraz przy wielkich okazjach. Czerwono-niebieski wiatrak oraz samolot Antoni to charakterystyczne elementy, dzięki którym poznacie nas z daleka. Na miejscu spotkacie się z miłą obsługą, która do lat z pasją tworzy to miejsce. Zapraszamy!

Zajazd Magda.

Główny budynek zajazd "Magda" składa się z sali barowej (otwartej codziennie), oraz dwóch klimatyzowanych sal bankietowych na 120 miejsc. Wnętrza sal bankietowych utrzymane są w nowoczesnym wzornictwie. Na wyposażeniu zajazdu znajduje się projektor multimedialny.

W naszym zajeździe można również urządzić imprezę zamkniętą o niepowtarzalnym klimacie. Specjalnie do tego celu została przeznaczona drewniana chatka "Rybaczówka". Wnętrze chatki pozwala odczuć nastrój, dawnej rybackiej biesiady.

Przyroda.

Obok głównego budynku znajduję się ogródek letni z parasolkami i stolikami. Miejsce to wykorzystywane jest przez naszych gości w miesiącach letnich i stanowią atrakcyjny dodatek umilający pobyt w naszym zajeździe.

Dla zmotoryzowanych gości przeznaczono dwa wygodne parkingi, pierwszy znajduję się przed wejściem do zajazdu, drugi znacznie większy za głównym budynkiem.

Obiekt położony jest w otoczeniu zieleni, w pobliżu znajduje się zabytkowy Zespół Parkowo-Pałacowy rodziny Sapiehów, oraz Kościół pw. Trójcy Św.

Przyjmowanie zamówień

33  846  32   00

ul. Nowopole 1, 32-661 Bobrek

Godziny Otwarcia
Poniedziałek – Czwartek: 10.00 – 20.00
Piątek – Sobota: 10.00 – 22.00
Niedziela: 10.00 – 21.00

Dojazd Mapa

Catering/Organizacja imprez

727   463   200

661   975   665